PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114607}

Zimny pot

Sueurs
5,9 567
ocen
5,9 10 1 567
Zimny pot
powrót do forum filmu Zimny pot

żar pazerności

ocenił(a) film na 5

film pokazuje to co jest w każdym człowieku czyli pazerność i chęć szybkiego zdobycia dużej kasy tu mowa o złocie a raczej chyba złotym pyle który po dostarczeniu do odbiorców zmieni sie w pachnące zielone dolary ale żeby do tego doszło trzeba przejść swoje pustynia nie oszczędza nikogo a poza tym w obliczu zdobycia tak dużej kasy nawet najlepsi przyjaciele zmieniają się w wrogów a finał będzie taki gzie 4 się bije tam Piąty (odbiorcy) korzysta.kilka wątków nie rozumiem jak i kiedy dziewczyna Arabka znalazła sie w ciężarówce i niby akcja jest w Afryce a jakoś ani jednego czarnego nie widziałem dziwne może przeoczyłem.. ogólnie za dużo strzelaniny nie zobaczymy romansu też nie ma efekty specjalne raczej żadne według mnie to film obyczajowo przygodowy z lekką nutką nudy w co po niektórych momentach...

ocenił(a) film na 5
dahak22

ps. + zasługuje sceneria filmu widok pustyni taki podkoloryzowany i kręcony jakby z przymrużeniem oka dziwny i niespotykany.

użytkownik usunięty
dahak22

"niby akcja jest w Afryce a jakoś ani jednego czarnego nie widziałem dziwne może przeoczyłem.."

Był jeden czarny, przeoczyłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones