PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718599}

Z jednej krwi

Mange tes morts
4,7 173
oceny
4,7 10 1 173
Z jednej krwi
powrót do forum filmu Z jednej krwi

Wyobraźcie sobie film , który jest fuzją postaci z "Pushera" oraz estetyka zdjęć z "Drive". Oto własnie "Z jednej krwi". Surowe, proste, prawilne chłopaki (tabor Janiszów/Janiszy), które jadą ukraść tira z 25 tonami miedzi. Chcą zaznać przygody, zrobić skok życia, lecz jadą "na spontana", gubią się na trasie, wdają się w awantury. Nie są szybcy, czasem wsciekli. Łączy się tu kino drogi, sensacyjne, dokumentu. Dla "niedoświadczonych" kinomanów może się okazać drogą przez mękę :P

http://salonikfilmowy2014.blogspot.com/2015/04/z-jednej-krwi-mange-tes-morts-201 4-r.html

ocenił(a) film na 3
konstar18

1. Ten film nie jest żadną fuzją, lecz amatorskim wglądem w minispołeczność pobłogosławionym przez European Commission.
2. Po co Ci ten więzienny rusycyzm "prawilny"? Nim nie zabłyśniesz.
3. Nic się tu nie łączy, jedynie plecie.
4. Możesz "doświadczać" ten film (i jemu podobne) jak chcesz i jak potrafisz, możesz oceniać go na 10, a słownie wielbić - i nic mi do tego , ale nie wyjeżdżaj z niedoświadczonymi kinomanami, bo to po prostu śmieszne.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

1. jeden rabin mówi tak, drugi rabin mówi nie.
2. po co mi? bo jest nagminnie wykorzystywany w Polsce do określenia pewnych postaw i grup w społeczeństwie, które są lustrzanym odbiciem postaci z tego filmu.
3. patrz punkt 1.
4. Jak rozumiem obruszyłeś się, bo poczułeś się "niedoświadczonym kinomanem"... cóż w swojej wypowiedzi odnosiłem się do osób, które nie oglądają zbyt wiele poza kinem rozrywkowym. Nie wiem gdzie widzisz, ze "Doświadczony kinoman" musi wyjść z tego filmu zachwycony. W końcu "z jednej krwi" przedstawia mało interesujące, mało inteligentne, proste(prostackie?) osoby. Bardziej mamy tu zabawę z kinem klasy B, niż czyms powazniejszym. Jedni to kupują, inni nie.

ocenił(a) film na 3
konstar18

W sumie masz rację. Swoją rację i akceptuję to.

Krzypur

W sumie To jesteście stworzeni do tej dyskusji ;-)

Miałem dowiedzieć się czy warto obejrzeć tego Francuza i d...a blada

Jeden ocenił film na 3 a drugi do tej pory wcale choć podniecenie sięgnęło zenitu.
Jak popatrzyłem na powiedzmy nowocześnie wasze selfie to stwierdziłem że po obejrzeniu z dzieckiem zambezji machniemy kolejną baję np o indykach

co sądzicie ?

ocenił(a) film na 3
PabloPS

Sądzę, że wszedłeś na ten sam poziom. Nie wiem tylko czy z podnieceniem, czy bez.

Krzypur

W sumie masz rację. Swoją rację i akceptuję to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones